Sedacja wziewna podtlenkiem azotu od 100 zł

Dowiedz się więcej i umów na wizytę: 517 740 678

Sedacja wziewna podtlenkiem azotu od 100 zł

Z okazji wprowadzenia w naszych gabinetach SEDACJI WZIEWNEJ PODTLENKIEM AZOTU (tzw „gazu rozweselającego”) oferujemy Państwu wyjątkową promocje:<li style=”text-align: justify;” data-mce-style=”text-align: justify;”>Sedacja wziewna podczas wizyty adaptacyjnej – 100 zł</li><li style=”text-align: justify;” data-mce-style=”text-align: justify;”>Sedacja wziewna do zabiegów stomatologicznych – 149 zł</li><li style=”text-align: justify;” data-mce-style=”text-align: justify;”>Sedacja wziewna określana jest jako stan fizycznego odprężenia, przyjemnego uspokojenia, przy jednoczesnym zachowaniu u pacjenta podstawowych odruchów i świadomości.  Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, rutynowo stosowana we wszystkich gabinetach w USA. Pacjent w trakcie zabiegu z użyciem „gazu rozweselającego” nie śpi- jest w pełni przytomny. Występuje przyjemne uczucie rozluźnienia i beztroski. Sedacja jest polecana zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy nie radzą sobie ze stresem w gabinecie stomatologicznym. W połączeniu ze znieczuleniem miejscowym zapewnia zarówno komfort psychiczny jak i zupełny brak odczuwania bólu. Pacjent przed zabiegiem nie powinien jeść przez ok 3 godziny. Natomiast po zabiegu oddycha przez 2 minuty czystym tlenem wracając do pełnej sprawności. Już po godzinie może normalnie prowadzić pojazd”</li>


Z okazji wprowadzenia w naszych gabinetach SEDACJI WZIEWNEJ PODTLENKIEM AZOTU (tzw „gazu rozweselającego”) oferujemy Państwu wyjątkową promocje:

  • Sedacja wziewna podczas wizyty adaptacyjnej – 100 zł
  • Sedacja wziewna do zabiegów stomatologicznych – 200 zł
  • Sedacja wziewna określana jest jako stan fizycznego odprężenia, przyjemnego uspokojenia, przy jednoczesnym zachowaniu u pacjenta podstawowych odruchów i świadomości.  Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, rutynowo stosowana we wszystkich gabinetach w USA. Pacjent w trakcie zabiegu z użyciem „gazu rozweselającego” nie śpi- jest w pełni przytomny. Występuje przyjemne uczucie rozluźnienia i beztroski. Sedacja jest polecana zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy nie radzą sobie ze stresem w gabinecie stomatologicznym. W połączeniu ze znieczuleniem miejscowym zapewnia zarówno komfort psychiczny jak i zupełny brak odczuwania bólu. Pacjent przed zabiegiem nie powinien jeść przez ok 3 godziny. Natomiast po zabiegu oddycha przez 2 minuty czystym tlenem wracając do pełnej sprawności. Już po godzinie może normalnie prowadzić pojazd”