fbpx
Ortodoncja

Ortodonta w Chorzowie – w Centrum Stomatologii Mildent znajdziesz fachową pomoc z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, która pozwoli na skuteczne leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Nasi lekarze wybiorą najlepszą metodę leczenia dla Ciebie, przeprowadzą kompleksową diagnostykę i leczenie w Naszej klinice w Chorzowe. 

Możemy Ci zaproponować różnego rodzaju aparaty ortodontyczne, dostosowane do potrzeb każdego pacjenta , zaczynając od aparatów ruchomych, aparatów stałych kończąc na przeźroczystych aparatach nakładkowych INVISALIGN.

 • Aparaty ruchomeod 800 PLN
  Kolorowe, akrylowe płytki samodzielnie wkładane i wyjmowane przez Pacjenta
 • Aparaty stałeod 1800 PLN
  Aparaty stałe są przeznaczone dla pacjentów z uzębieniem stałym.
 • INVISALIGN11 000 PLN
  dowiedz się więcej o INVISALIGN
 • 1 - Czy wizyta u dentysty boli ?

  Współczesna stomatologia rozwinęła metody w zakresie uśmierzania bólu.

  Zdajemy sobie sprawę, ludzie mają prawdziwą fobię z powodu dźwięków, zapachów stomatologicznych z ich dzieciństwa.

  Dążymy do zmiany postrzegania leczenia stomatologicznego dzięki doświadczeniu i opiece nad pacjentem w Mildencie leczenie zębów nie boli.

 • 2 - Jakie formy płatności akceptujecie?

  Przyjmujemy płatności w gotówce, a także kartami płatniczymi i kredytowymi. W Mildencie możesz również rozłożyć leczenie zębów na wygodne raty.

 • 3 - Kiedy dziecko powinno po raz pierwszy odwiedzić dentystę?

  Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny. Twoje dziecko powinno odwiedzić dentystę kiedy wychodzą pierwsze ząbki, zwykle między 6 a 12 miesiącem życia.

 • 4 - Czy zęby mleczne warto leczyć?

  Oczywiście, że tak. Od stanu zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych. Przedwczesne usunięcie zębów mlecznych grozi później poważnymi wadami zgryzu. U dzieci wszystkie kości rosną dość intensywnie, również kości szczęk.

Umów wizytę

Odwiedź Specjalistyczne Centrum Stomatologii Mildent w Chorzowie i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemnością.
Kontakt