fbpx

Ortodonta w Chorzowie – w Centrum Stomatologii Mildent znajdziesz fachową pomoc z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, która pozwoli na skuteczne leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Nasi lekarze wybiorą najlepszą metodę leczenia dla Ciebie, przeprowadzą kompleksową diagnostykę i leczenie w Naszej klinice w Chorzowe. 

Możemy Ci zaproponować różnego rodzaju aparaty ortodontyczne, dostosowane do potrzeb każdego pacjenta , zaczynając od aparatów ruchomych, aparatów stałych kończąc na przeźroczystych aparatach nakładkowych INVISALIGN.

  • Aparaty ruchome od 800 PLN

    Kolorowe, akrylowe płytki samodzielnie wkładane i wyjmowane przez Pacjenta

  • Aparaty stałe od 1800 PLN

    Aparaty stałe są przeznaczone dla pacjentów z uzębieniem stałym.

  • INVISALIGN 11 000 PLN

    dowiedz się więcej o INVISALIGN

1 - Czy wizyta u dentysty boli ?
Współczesna stomatologia rozwinęła metody w zakresie uśmierzania bólu. Zdajemy sobie sprawę, ludzie mają prawdziwą fobię z powodu dźwięków, zapachów stomatologicznych z ich dzieciństwa. Dążymy do zmiany postrzegania leczenia stomatologicznego dzięki doświadczeniu i opiece nad pacjentem w Mildencie leczenie zębów nie boli.
2 - Jakie formy płatności akceptujecie?

Przyjmujemy płatności w gotówce, a także kartami płatniczymi i kredytowymi. W Mildencie możesz również rozłożyć leczenie zębów na wygodne raty.

3 - Kiedy dziecko powinno po raz pierwszy odwiedzić dentystę?

Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny. Twoje dziecko powinno odwiedzić dentystę kiedy wychodzą pierwsze ząbki, zwykle między 6 a 12 miesiącem życia.

4 - Czy zęby mleczne warto leczyć?

Oczywiście, że tak. Od stanu zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych. Przedwczesne usunięcie zębów mlecznych grozi później poważnymi wadami zgryzu. U dzieci wszystkie kości rosną dość intensywnie, również kości szczęk.

Umów wizytę

Odwiedź Specjalistyczne Centrum Stomatologii Mildent w Chorzowie i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemnością.

Przewiń do góry