fbpx

W Naszej klinice wykonujemy szereg wymagających niezwykłej precyzji oraz doświadczenia zabiegów. Doświadczeni specjaliści , nowoczesny sprzęt to jest to co wyróżnia Naszą klinikę w Chorzowie. 

Każdy zabieg chirurgiczny poprzedzony jest wnikliwą diagnostyką, dzięki temu, że posiadamy nowoczesną pracownie RTG , wszystko możliwe jest  w jednym miejscu.

  • Usunięcie zęba od 300 PLN

    zapoznaj się z ofertą protetyczno-implantologiczną

  • Usunięcia ósemki / zęba zatrzymanego od 700 PLN

    Usuwamy również mleczaki, ceny dostępne są w naszym cenniku

Mildent Chorzów chirurgia stomatologiczna
1 - Czy wizyta u dentysty boli ?
Współczesna stomatologia rozwinęła metody w zakresie uśmierzania bólu. Zdajemy sobie sprawę, ludzie mają prawdziwą fobię z powodu dźwięków, zapachów stomatologicznych z ich dzieciństwa. Dążymy do zmiany postrzegania leczenia stomatologicznego dzięki doświadczeniu i opiece nad pacjentem w Mildencie leczenie zębów nie boli.
2 - Jakie formy płatności akceptujecie?

Przyjmujemy płatności w gotówce, a także kartami płatniczymi i kredytowymi. W Mildencie możesz również rozłożyć leczenie zębów na wygodne raty.

3 - Kiedy dziecko powinno po raz pierwszy odwiedzić dentystę?

Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny. Twoje dziecko powinno odwiedzić dentystę kiedy wychodzą pierwsze ząbki, zwykle między 6 a 12 miesiącem życia.

4 - Czy zęby mleczne warto leczyć?

Oczywiście, że tak. Od stanu zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych. Przedwczesne usunięcie zębów mlecznych grozi później poważnymi wadami zgryzu. U dzieci wszystkie kości rosną dość intensywnie, również kości szczęk.

Umów wizytę

Odwiedź Specjalistyczne Centrum Stomatologii Mildent w Chorzowie i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemnością.

Przewiń do góry