fbpx

Prawidłowe nawyki higieniczne oraz lakierowanie i lakowanie, czyli skuteczna profilaktyka, to zabiegi, które pomagają chronić przed próchnicą. Dzięki regularnym kontrolą możliwe jest wychwycenie wczesnej próchnicy i zastosowanie leczenia. 

Dokładamy wszelkich starań aby mały pacjent czuł się u nas komfortowo. Dzięki udogodnieniom takim jak ulubiona bajka podczas leczenia, czy nagroda dla dzielnego pacjenta wizyta staje się przyjemna i bezstresowa

 • Wizyta adaptacyjna 100 PLN

  sprawdź pozostałe ceny naszych usług

 • Usunięcie zęba mlecznego 200 PLN

  Zapewniamy naszym pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu

 • Leczenie zęba mlecznego 190 PLN

  Leczymy mleczaki!

 • Leczenie w sedacji gazem rozweselającym 200 PLN

  Bezbolesne leczenie u małych i dużych Pacjentów!

Mildent stomatologia dziecieca
1 - Czy wizyta u dentysty boli ?
Współczesna stomatologia rozwinęła metody w zakresie uśmierzania bólu. Zdajemy sobie sprawę, ludzie mają prawdziwą fobię z powodu dźwięków, zapachów stomatologicznych z ich dzieciństwa. Dążymy do zmiany postrzegania leczenia stomatologicznego dzięki doświadczeniu i opiece nad pacjentem w Mildencie leczenie zębów nie boli.
2 - Jakie formy płatności akceptujecie?

Przyjmujemy płatności w gotówce, a także kartami płatniczymi i kredytowymi. W Mildencie możesz również rozłożyć leczenie zębów na wygodne raty.

3 - Kiedy dziecko powinno po raz pierwszy odwiedzić dentystę?

Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny. Twoje dziecko powinno odwiedzić dentystę kiedy wychodzą pierwsze ząbki, zwykle między 6 a 12 miesiącem życia.

4 - Czy zęby mleczne warto leczyć?

Oczywiście, że tak. Od stanu zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych. Przedwczesne usunięcie zębów mlecznych grozi później poważnymi wadami zgryzu. U dzieci wszystkie kości rosną dość intensywnie, również kości szczęk.

Umów wizytę

Odwiedź Specjalistyczne Centrum Stomatologii Mildent w Chorzowie i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemnością.

Przewiń do góry