fbpx
Stomatologia zachowawcza i endodoncja

Stomatologia zapewnia szeroki zakres zabiegów, których celem jest profilaktyka chorób zębów oraz leczenie powstałych ubytków próchniczych. Po za działaniami profilaktycznymi takimi jak regularne badania kontrolne, pełna higienizacja stomatologia zachowawcza zajmuje się również diagnostyką i leczeniem próchnicy oraz jej powikłań.

Leczenie próchnicy ma ogromne znaczenie zarówno w zachowaniu pięknego, zdrowego uśmiechu jak i w utrzymaniu zdrowia całego organizmu.

Dbamy o komfort pacjenta w naszej klinice leczenie odbywa się bez bólu, dodatkowo wypełnienia są estetyczne i trwałe, wykonane z materiału z najwyższej jakości.

 • Wizyta adaptacyjna 100 PLN
  sprawdź pozostałe ceny naszych usług
 • Leczenie w sedacji gazem rozweselającym 200 PLN
  leczenie bez strachu
 • Leczenie zęba od 250 PLN
  możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym
Mildent leczenie próchnicy
 • 1 - Czy wizyta u dentysty boli ?

  Współczesna stomatologia rozwinęła metody w zakresie uśmierzania bólu.

  Zdajemy sobie sprawę, ludzie mają prawdziwą fobię z powodu dźwięków, zapachów stomatologicznych z ich dzieciństwa.

  Dążymy do zmiany postrzegania leczenia stomatologicznego dzięki doświadczeniu i opiece nad pacjentem w Mildencie leczenie zębów nie boli.

 • 2 - Jakie formy płatności akceptujecie?

  Przyjmujemy płatności w gotówce, a także kartami płatniczymi i kredytowymi. W Mildencie możesz również rozłożyć leczenie zębów na wygodne raty.

 • 3 - Kiedy dziecko powinno po raz pierwszy odwiedzić dentystę?

  Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny. Twoje dziecko powinno odwiedzić dentystę kiedy wychodzą pierwsze ząbki, zwykle między 6 a 12 miesiącem życia.

 • 4 - Czy zęby mleczne warto leczyć?

  Oczywiście, że tak. Od stanu zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych. Przedwczesne usunięcie zębów mlecznych grozi później poważnymi wadami zgryzu. U dzieci wszystkie kości rosną dość intensywnie, również kości szczęk.

Umów wizytę

Odwiedź Specjalistyczne Centrum Stomatologii Mildent w Chorzowie i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemnością.
Kontakt