fbpx
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ !

Profesjonalnie, odpowiedzialnie, bezboleśnie

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze stomatolodzy. Specjalizują się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, stomatologii odtwórczej, protetyce i implantologii. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy
sprawdź aktualne ogłoszenia.

Agnieszka Gieroń

lekarz dentysta

Specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu ortodoncji. W trakcie leczenia ortodontycznego stara się nie usuwać zębów stałych.

Certyfikowany lekarz Invisalign

Mateusz Wajdzik

Lekarz dentysta
Specjalista protetyki stomatologicznej

Specjalista protetyki stomatologicznej. Doświadczony i ceniony stomatolog. Wieloletni wykładowca na Katedrze Protetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w protetyce i stomatologii estetycznej.

Bartłomiej Borowski

lekarz dentysta
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Zajmuje się także chirurgią periodontologiczną oraz implantologią.

Aleksandra Zielińska-Kawka

lekarz dentysta

Specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu (ortodoncji), leczeniu zachowawczym oraz endodoncji. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Grzegorz Wojciechowski

lekarz anestezjolog

W naszych gabinetach opiekuje się pacjentem podczas zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Wojciech Kmak

lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu medycznego w Katowicach. Zajmuje się  stomatologią ogólną.

Adam Dobras

lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zajmuję się szeroko pojętą stomatologią. Zajmuje się stomatologią ogólną jak i chirurgią stomatologiczną.

Aleksandra Warakomska

lekarz dentysta
Specjalista periodontologii

Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Specjalista w dziedzinie periodontologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach.

Nikodem Borecki

lekarz dentysta

Absolwent Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Zajmuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym) pod mikroskopem oraz wykonuje zabiegi stomatologii ogólnej.

Agnieszka Zasada

neurologopeda

Neurologopeda, pedagog specjalny i terapeuta ortodoncji funkcjonalnej MFS (Multifunction System- to nowoczesna forma leczenia wad zgryzu i związanych z nimi zaburzeń funkcji motorycznych jamy ustnej ).
Zajmuje się korygowaniem zaburzeń funkcji takich jak oddychanie, gryzienie, żucie, połykanie, prawidłowa pozycja spoczynkowa języka, które to mają bezwzględny wpływ na kształtowanie się zgryzu i pojawienie się wad artykulacyjnych.

Martyna Piecko

fizjoterapeutka

Zajmuje się fizjoterapią stomatologiczną i wadami postawy ściśle powiązanymi z leczeniem ortodontycznym oraz protetycznym.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

Asystentki i higienistki stomatologiczne

Dyplomowane higienistki Stomatologiczne dbają o Wasz komfort i bezpieczeństwo przy każdym zabiegu.

Karolina Osial

Monika Kaleta

Sandra Lysko

Aleksandra Banaszkiewicz

Paulina Jagielska

Rejestratorka medyczna

Joanna Jureczko

Rejestratorka medyczna

Martyna Milejska

Rejestratorka medyczna

Karolina Osial

Opiekun Pacjenta

Barbara Szpakiewicz

Manager/Opiekun Pacjenta
Przewiń do góry