Nasz zespół

Poznaj zgrany zespół pracowników Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego Mildent - stomatolog Chorzów

Lekarze

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze stomatolodzy. Specjalizują się w stomatologii zachowawczej,  endodoncji, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, stomatologii odtwórczej, protetyce i implantologii. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Lek. dent. Specjalista protetyki stomatologicznej

Mateusz Wajdzik

Specjalista protetyki stomatologicznej. Doświadczony i ceniony stomatolog. Wieloletni wykładowca na Katedrze Protetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w protetyce i stomatologii estetycznej.

Protetyka Stomatologia estetyczna DSD Endodoncja Stomatologia zachowawcza

Lek. dent.

Agnieszka Gieroń

Specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu ortodoncji. W trakcie leczenia ortodontycznego stara się nie usuwać zębów stałych.

Ortodoncja Stomatologia zachowawcza Stomatologia dziecięca

Lek. dent.

Aleksandra Zielińska

Specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu (ortodoncji), leczeniu zachowawczym oraz endodoncji. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Ortodoncja Stomatologia dziecięca Stomatologia zachowawcza Endodoncja Stomatologia estetyczna

Lek. dent. Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Bartłomiej Borowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Zajmuje się także chirurgią periodontologiczną oraz implantologią.

chirurgia chirurgia twarzowo-szczękowej implantolog periodontolog

lekarz anestezjolog

Grzegorz Wojciechowski

W naszych gabinetach opiekuje się pacjentem podczas zabiegu w znieczuleniu ogólnym

anastezjolog

Lek. dent.

Goraś Joanna

Doświadczony stomatolog, specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyce, ma świetny kontakt z naszymi najmłodszymi pacjentami. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach

Stomatologia zachowawcza Endodoncja Protetyka

Asystentki

Jednym z ogniw, niezbędnym do zapewniania właściwej opieki nad pacjentem są asystentki stomatologiczne. Pomagają lekarzom w trakcie wszystkich zabiegów i uczestniczą podczas leczenia, zapewniając komfort pracy lekarza i bezpieczeństwo pacjenta. Odpowiedzialne są za przeprowadzanie procesów dezynfekcji i sterylizacji.

Ich uśmiech i empatia sprawiają, że Pacjenci czują się w  Specjalistycznym Centrum Stomatologii MILDENT bezpiecznie. Z pełnym oddaniem wykonują swoje zadania, a swoją wiedzę z zakresu stomatologii rozwijają uczestnicząc w licznych kursach doskonalących.

Administracja

Personel administracyjny ma za zadanie planowanie terminów wizyt. Nadrzędnym celem tej jednostki jest dbałość o pozytywny wizerunek placówki, poprzez troskę o pacjenta, zrozumienie, indywidualne podejście oraz adekwatne odpowiadanie na jego potrzeby.

Stomatolog Chorzów – Rejestratorki z uśmiechem opiekują się Państwem od momentu pierwszego kontaktu z  Specjalistycznym Centrum Stomatologii MILDENT. Do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia, sprawą najwyższej wagi jest dopasowanie terminu wizyty do Państwa potrzeb i życzeń. Dzięki doświadczeniu służą również pomocą udzielając wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania zarówno dotyczące spraw związanych z grafikiem lekarzy i higienistek, jak i w sprawach związanych z objaśnianiem procedur stomatologicznych.

Wysoki standard gabinetów Specjalistycznego Centrum Stomatologii Mildent to jakość świadczonych usług, miła obsługa i przyjazne wnętrza. Gabinet idealny musi zapewniać także bezpieczeństwo Pacjentom, poprzez dbałość o higienę personelu, pomieszczeń oraz narzędzi. W naszym gabinecie na pierwszym miejscu stawiamy na czystość, porządek i dbałość o sterylizację narzędzi i pomieszczeń.

Marketing

Ma za zadanie regularne badanie poziomu satysfakcji pacjentów  Specjalistycznego Centrum Stomatologii MILDENT. Sprzyja i pozwala na wdrożenie nowych działań i podjęcia współpracy z zewnętrznymi jednostkami biznesowymi tak, aby Centrum funkcjonowało prężnie i docierało z nowoczesną stomatologią do większej liczby świadomych powagi swojego zdrowia Pacjentów.