fbpx

Boisz się dentysty? Odczuwasz silny strach przed wizytą u dentysty? Masz silny odruch wymiotny w trakcie leczenia zębów? Chciałbyś zasnąć i obudzić się z wyleczonymi, czystymi i pięknymi zębami? W centrum Stomatologii w Chorzowie jest to możliwe. 

Przy udziale doświadczonego lekarza anestezjologa przeprowadzamy zabiegi stomatologiczne w spokojnej kameralnej i miłej atmosferze abyś nie był w stanie poczuć jakiegokolwiek stresu. Lekarz anestezjolog odpowiednio dawkuje znieczulenie aby stomatolog w trakcie znieczulenia mógł bez większych problemów wykonać wszystkie zaplanowane zabiegi. 

Po wszystkim możesz cieszyć się zdrowym uśmiechem oraz brakiem nieprzyjemnych wspomnień z gabinetu stomatologicznego. Po zabiegu pacjenci mają zapewnioną specjalistyczną opiekę oraz do dyspozycji pokój pacjenta.

  • Znieczulenie ogólne (narkoza) od 900 PLN

    Sprawdź pozostałe ceny naszych usług

  • Leczenie w sedacji gazem rozweselającym 200 PLN

    leczenie bez strachu

Mildent leczenie w narkozie
1 - Czy wizyta u dentysty boli ?
Współczesna stomatologia rozwinęła metody w zakresie uśmierzania bólu. Zdajemy sobie sprawę, ludzie mają prawdziwą fobię z powodu dźwięków, zapachów stomatologicznych z ich dzieciństwa. Dążymy do zmiany postrzegania leczenia stomatologicznego dzięki doświadczeniu i opiece nad pacjentem w Mildencie leczenie zębów nie boli.
2 - Jakie formy płatności akceptujecie?

Przyjmujemy płatności w gotówce, a także kartami płatniczymi i kredytowymi. W Mildencie możesz również rozłożyć leczenie zębów na wygodne raty.

3 - Kiedy dziecko powinno po raz pierwszy odwiedzić dentystę?

Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny. Twoje dziecko powinno odwiedzić dentystę kiedy wychodzą pierwsze ząbki, zwykle między 6 a 12 miesiącem życia.

4 - Czy zęby mleczne warto leczyć?

Oczywiście, że tak. Od stanu zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych. Przedwczesne usunięcie zębów mlecznych grozi później poważnymi wadami zgryzu. U dzieci wszystkie kości rosną dość intensywnie, również kości szczęk.

Umów wizytę

Odwiedź Specjalistyczne Centrum Stomatologii Mildent w Chorzowie i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemnością.

Przewiń do góry