Finansowanie – Raty

Ciesz się pięknym uśmiechem i płać za leczenie w ratach

W naszym Specjalistycznym Centrum Stomatologii MILDENT mają Państwo możliwość płatności ratalnej za zabiegi stomatologiczne. Umożliwia to natychmiastowe leczenie pomimo braku środków na pokrycie jego kosztów. Koszty spłacacie Państwo w niskoprocentowym systemie ratalnym Santander.

Warunki

Nasi Pacjenci sami decydują o wielkości oraz ilości rat. Kredyt banku Santander oferowany w naszym gabinecie przeznaczony jest tylko na finansowanie usług medycznych i nie jest dostępny w placówkach bankowych. Jego oprocentowanie jest bardzo atrakcyjne. Prowizja wynosi maksymalnie kilkanaście złotych. Nie ma obowiązku wykupu ubezpieczenia oraz żadnych opłat dodatkowych.

Przy kredycie do 5000 zł (cena usługi + odsetki) istnieje możliwość uzyskania kredytu bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach! Wystarczy dowód osobisty.

Jak leczyć na raty – krok po kroku

Krok 1

Specjalistyczne Centrum Stomatologii MILDENT oferuje Państwu możliwość opłaty za leczenie w systemie ratalnym „Santander”. Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą płatności wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację. Na tej podstawie nasi lekarze przygotują kompleksowy plan leczenia oraz kosztorys.

Krok 2

Na podstawie kosztorysu zostanie wykonana symulacja kredytu. Po zapoznaniu się z warunkami finansowymi kredytu (wysokość raty, koszt kredytu itp.) wybierają Państwo najkorzystniejszy dla siebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną. Wpłaty własnej należy dokonać na rachunek Specjalistycznego Centrum Stomatologii MILDENT.

Krok 3

Jeśli akceptują Państwo warunki kredytu, w recepcji Centrum  wypełniamy formularz wniosku on-line. Aby poprawnie wypełnić wniosek niezbędne są dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy lub książeczka wojskowa. W zależności od wysokości kredytu oraz źródła dochodów bank może poprosić o udokumentowanie dochodów.

Przy kredycie do 5000 zł (cena usługi + odsetki) istnieje możliwość uzyskania kredytu bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach.

Krok 4

Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie przez firmę „Santander”, umowa kredytowa zostanie wydrukowana w dwóch egzemplarzach, które podpisują Państwo pełnym imieniem i nazwiskiem w wyznaczonych miejscach.

Krok 5

Bezpośrednio po uruchomieniu kredytu zapraszamy Państwa do ustalenia terminu wizyty celem rozpoczęcia leczenia.

Przykłady

237,43zł/miesiącrata przy umowie
na 12 miesięcy
za 2 aparaty ortodontyczne
w promocyjnej cenie
tj. w sumie 2700 zł
oprocentowanie 134,26 zł,
prowizja 14,90 zł

138,47zł/miesiącrata przy umowie
na 24 miesiące
za 2 protezy szkieletowe
w cenie 3000 zł
oprocentowanie 306,80 zł,
prowizja 16,48 zł

48,47
zł/miesiącrata przy umowie
na 36 miesięcy
za protezę elastyczną
w cenie 1500 zł
oprocentowanie 236,47 zł,
prowizja 8,25 zł