Witamy w Mildent! – Twój stomatolog Chorzów

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne w Chorzowie

Profesjonalnie, odpowiedzialnie, bezboleśnie

Oferujemy pełen zakres usług, zapewniamy dogodne terminy wizyt, ekspresową realizację prac, indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Nasze Specjalistyczne Centrum Stomatologii MILDENT – stomatolog Chorzów prężnie działa, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

Profesjonalizm lekarzy stomatologów, miła i przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta w naszym Centrum Stomatologii  jest przyjemna i bezbolesna. Nadrzędnym celem naszej placówki jest skuteczna pomoc Pacjentowi, a osiągnięcie tego celu za każdym razem daje nam ogromną radość i satysfakcję.

MILDENT - Firma godna zaufania

Oferujemy naszym Pacjentom pełen wachlarz usług: od stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, poprzez stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną, protetykę i ortodoncję na najwyższym poziomie. Tak bogata oferta zabiegów pozwoli Państwu uporać się z każdym problemem stomatologicznym.

6 specjalistów przyjmujących
od poniedziałku
do piątku w godz. 8.00-20.00

Ponad 4000 pacjentów przyjętych łącznie
od powstania gabinetu
w 2010 r.

8 specjalizacji m.in. implantologia, chirurgia,
protetyka, stomatologia
estetyczna, ortodoncja

Gabinet przyjazny dzieciom

Nasi lekarze są przygotowani do pracy z dziećmi, ich profesjonalne podejście i łagodne usposobienie sprawia, że wizyta w gabinecie stomatologicznym przestaje się najmłodszym pacjentom kojarzyć negatywnie. Nasze Specjalistyczne Centrum Stomatologii MILDENT zostało przystosowane, aby leczyć najmłodszych pacjentów bez bólu i stresu.

Nie tylko dbamy o zdrowe zęby naszych małych Pacjentów, ale także o to, aby czuli się u nas bezpiecznie i dobrze, a wizyta u stomatologa kojarzyła im się tylko pozytywnie, By pozostawić miłe wspomnienie po zabiegu, każde dziecko otrzymuje od nas niespodziankę. Podczas pierwszej wizyty adaptacyjnej dziecko otrzymuje profesjonalny zestaw do higieny jamy ustnej.

Radiowizjografia cyfrowa

W ofercie naszego Specjalistycznego Centrum Stomatologii MILDENT znajduje się nowoczesna RADIOWIZJOGRAFIA CYFROWA. Technologia ta pozwala na przeprowadzenie diagnostyki radiologicznej bezpośrednio na ekranie komputera bez wykorzystania tradycyjnych klisz rentgenowskich. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna diagnoza stanu uzębienia, co zapewnia lepsze, skuteczniejsze, a przede wszystkim trwalsze leczenie.

Troszcząc się o Państwa komfort i czas, zdjęcia RTG zębów wykonywane są w trakcie wizyty, w każdym z gabinetów Specjalistycznego Centrum Stomatologii Mildent.