Stomatolog Chorzów – zadbaj o Twój uśmiech z NZOZ Mildent

NZOZ Mildent oferuje szereg usług związanych z Twoim uśmiechem. W skład naszych usług wchodzą:

  • Ortodoncja
  • Implantologia
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Protetyka
  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia zachowawcza i endodoncja

Stomatolog Chorzów – zadbaj o Twój uśmiech z NZOZ Mildent

Aby zadbać o naszych klientów, którzy mieszkają z Chorzowa dołączyliśmy do programu organizowanego przez Urząd miasta Chorzów – „Program Chorzów 60+ dla stomatolog Chorzów”.

Program „Chorzów 60+” jest jednym z elementów – programów prowadzonych przez Miasto Chorzów.

Nasze Specjalistyczne Centrum Stomatologii MILDENT oferuje naszym Pacjentom, którzy posiadają Kartę “60+” zniżkę na leczenie stomatologiczne (leczenie zachowawcze) oraz protetykę w wysokości 10% .

Celem programu „Chorzów 60+” jest aktywizacja Seniorów. Elementem identyfikującym programu jest karta programu. Jest ona przeznaczona dla osób powyżej 60 roku życia, zameldowanych w Chorzowie.

Boli Cię ząb ? Masz problem z uzębieniem ? A może chcesz zadbać o Twój uśmiech ?

Przyjdź do Mildent i skonsultuj się ze specjalistą – konsultacja z naszymi specjalistami jest bezpłatna. Dowiesz się o możliwych metodach leczenia i przybliżonym koszcie naprawy Twojego uśmiechu. W Mildent istnieje możliwość leczenia na raty – mamy podpisaną umowę z firmą udzielającą kredytów na zabiegi medyczne. Dodatkowo posiadamy finansowanie z NFZ.

Nasz stomatolog Mildent oferuje również zniżki dla klientów, którzy odwiedzą Chorzów i posiadają Kartę Dużej Rodziny.

Dla kogo jest Karta Dużej Rodziny ?

Masz troje dzieci lub więcej? Dzięki Karcie Dużej Rodziny dostaniecie zniżki na różne towary i usługi – na przykład przejazdy kolejowe, kulturę i sport. Z Kartą Dużej rodziny otrzymasz w naszym Centrum Stomatologii Mildent zniżki na leczenie zębów.

NZOZ Mildent Chorzów – Stomatolog Chorzów