Karta Dużej Rodziny 10% zniżki

Dowiedz się więcej i umów na wizytę: 517 740 678

Karta Dużej Rodziny

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii MILDENT posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje rabat w wysokości 10% na stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę oraz na założenie aparatu ortodontycznego.


Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.


Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Kartę przyznaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta na wniosek członka rodziny wielodzietnej.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii MILDENT posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje rabat w wysokości 10% na stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę oraz na założenie aparatu ortodontycznego.